Специалист офериране и анализи

Постоянна
Варна
Публикувана преди 3 месеца

Във връзка с разширяване на дейността на компанията, търсим да назначим Специалист офериране и анализи за гр. Варна.

Основни отговорности и задължения:

  • Изготвяне на документация и подготовка на оферти за участие в тръжни процедури;
  • Ценообразуване на СМР и офериране;
  • Анализ и изготвяне на подробни количествено- стойностни сметки;
  • Проучване на цени, новости в строителните материали и нови технологии в областта на строителството;
  • Водене на търговска кореспонденция и преговорни отношения с доставчици и клиенти;

Изисквания:

  • Висше образование в областта на строителството или подобаващ опит в съответната област;
  • Технически познания в областта на сградите, сградните системи и инсталации;
  • Опит в изготвянето на КСС, анализи и разработване на анализни цени, технически предложения, ценови оферти;
  • Отлична компютърна грамотност – работа с Excel, Word, Outlook и Project Manager;
  • Познания при работа с AutoCAD;
  • Отлично владеене на английски език;
  • Шофьорска книжка, категория В;

Ние Ви предлагаме:

  • Възможност за професионално усъвършенстване и развитие;
  • Работа в млад и динамичен екип;
  • Периодични обучения;

Ако смятате, че отговаряте на посочените изисквания, моля изпратете автобиография и актуална снимка.

Документите ще бъдат разглеждани при пълна конфиденциалност, в съответствие със ЗЗЛД.
Одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Споделете

Кандидатствайте сега

Моля въведете валиден email адрес
x

Разрешени разширения: .pdf, .doc, .docx, .odt, .rtf, .txt
Продължете
Получавайте съобщения за нови позиции